Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

01-10-2020

1 października - IV Dzień Osób z Afazją Rozwojową

1 października - IV Dzień Osób z Afazją Rozwojową

Dziś nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Afazji, przyłączyliśmy się do tego wyjątkowego wydarzenia. Nasze przedszkolaki miały zajęcia zorganizowanie w przedszkolu, na temat afazji. Zapraszamy do fotogalerii ,,Z ekologią na TY" - ,,Dzień Afazji"

www.rozkodujmyafazje.pl

30-09-2020

Projekt ,,Z kulturą mi do twarzy"

Projekt ,,Z kulturą mi do twarzy

Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Z kulturą mi do twarzy". Projekt powstał w oparciu o aktualną Podstawę Programową oraz piąty kierunek polityki oświatowej na rok szkolny 2020 / 2021: wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych. Projekt będzie realizowany do maja 2021 roku, życzymy wszystkim miłej zabawy.

27-09-2020

Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy

W piątek obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy. To wyjątkowa, międzynarodowa inicjatywa promująca wartość edukacji na świeżym powietrzu. Zapraszamy do fotoleracji w                      zakładce ,,Z ekologią na TY"- ,,Dzień Pustej Klasy"

12-09-2020

List Prezydenta m.st. Warszawy

List Prezydenta m.st. Warszawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

 Prosimy o zapoznanie się z listem Pana Prezydenta Warszawy  

 

w sprawie finansowania zadań oświatowych.

 

Poniżej link do publikacji na stronie Biura Edukacji.

 

http://edukacja.warszawa.pl/aktualnosci/22444-list-prezydenta-mst-warszawy-do-rodzicow