Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

09-10-2020

Pantomima w przedszkolu

Pantomima w przedszkolu

PANTOMIMA –  to spotkania z aktorką mimem, które w niebanalny i ciekawy sposób wprowadzają dzieci w świat milczącego teatru.

W czasie spotkania dzieci biorą aktywny  udział we wspólnie tworzonych zabawach
i zagadkach pantomimicznych. Spotkania z pantomimą dają dzieciom niepowtarzalną okazję do rozwijania wyobraźni ruchowej, wrażliwości i twórczego myślenia. Ukierunkowują energię dzieci nadpobudliwych i pozwalają „wyjść z cienia”                                                       nieśmiałym. Dzieci zdobywają podczas spotkań z nami nowe wiadomości teatralne,                                       
poszerzają swoje zainteresowania oraz spędzają czas w sposób twórczy i ciekawy.

                    Spotkaj się z nami, aby się przekonać, że mim to nie tylko biała twarz.

06-10-2020

Opłaty za pażdziernik

Opłaty za pażdziernik

UWAGA RODZICE

TERMINY PRZYJMOWANIA OPŁAT GOTÓWKOWYCH

PAŹDZIERNIK

 

08.10.2020 (CZWARTEK)      14.00-17.00

09.10.2020 (PIĄTEK)               07.00-09.00

 

PRZELEW NA KONTO BANKOWE

NAJPÓŹNIEJ DO 10 KAŻDEGO M-CA

 

BARDZO PROSZĘ

O STOSOWANIE SIĘ

DO POWYŻSZYCH TERMINÓW

01-10-2020

1 października - IV Dzień Osób z Afazją Rozwojową

1 października - IV Dzień Osób z Afazją Rozwojową

Dziś nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Afazji, przyłączyliśmy się do tego wyjątkowego wydarzenia. Nasze przedszkolaki miały zajęcia zorganizowanie w przedszkolu, na temat afazji. Zapraszamy do fotogalerii ,,Z ekologią na TY" - ,,Dzień Afazji"

www.rozkodujmyafazje.pl

30-09-2020

Projekt ,,Z kulturą mi do twarzy"

Projekt ,,Z kulturą mi do twarzy

Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Z kulturą mi do twarzy". Projekt powstał w oparciu o aktualną Podstawę Programową oraz piąty kierunek polityki oświatowej na rok szkolny 2020 / 2021: wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych. Projekt będzie realizowany do maja 2021 roku, życzymy wszystkim miłej zabawy.