Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

06-03-2020

Sowy Polski w naszym Przedszkolu- zajęcia ekologiczne

Sowy Polski w naszym Przedszkolu- zajęcia ekologiczne

Dziś do naszego Przedszkola przyjechała Pani z prawdziwymi ptakami - sowami. Był to puszczyk i płomykówka. Dzieci z grupy II A IIB oraz IIIB mogły dowiedzieć się o zwyczajach sów, o ciekawostkach z ich życia oraz o ochronie tych pięknych i tajemniczych ptaków. Mali przyrodnicy miały okazję zobaczyć na żywo dwa gatunki sów. Pani opowiadała nam i pokazywała gdzie mieszkają owe drapieżne ptaki, czy się żywią i które możemy spotkać w dzień lub w nocy. Mogliśmy pogłaskać jedną sowę, która była bardzo przyjazna dla nas. Wszystkie dzieci chętnie pogłaskały sowę po mięciutkich piórkach. Więcej informacji na stronie www.facebook.com/sowia dziupla. Na koniec warsztatów pożegnaliśmy się z Panią i sową tak jak ona z nami- machaliśmy ,,skrzydłami".

 

 

06-03-2020

KORONAWIRUS

KORONAWIRUS

SZANOWNI RODZICE!

 

W ZWIĄZKU Z ZALECENIAMI GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

ZOSTAŁY PODJĘTE NASTĘPUJĄCE DZIAŁANIA:

- PRACOWNICY I DZIECI ZOSTALI ZAPOZNANI Z INSTRUKCJĄ  PRAWIDŁOWEGO MYCIA RĄK

- W ŁAZIENKACH SĄ WYWIESZONE  PLAKATY Z INSTRUKCJĄ PRAWIDŁOWEGO MYCIA RĄK

- RĘCZNIKI MATERIAŁOWE ZOSTAŁY ZASTĄPIONE PAPIEROWYMI

-DO ODWOŁANIA DZIECI NIE MYJĄ ZĘBÓW W PRZEDSZKOLU

- BĘDZIE ZAPEWNIONY ŚRODEK ANTYSEPTYCZNY DO MYCIA RĄK PRZY WEJŚCIU DO PRZEDSZKOLA

 

04-03-2020

opłaty za marzec

opłaty za marzec

UWAGA RODZICE

                     TERMINY PRZYJMOWANIA OPŁAT GOTÓWKOWYCH

 

Marzec

 

                           06.03.2020 (PIĄTEK)   godz. 7.30 - 9.00              

                                                  09.03.2020 (PONIEDZIAŁEK)   godz. 15.00 - 17.00                                                      

10.03.2020 (WTOREK) godz. 7.00 - 9.00

 

PRZELEW NA KONTO BANKOWE:

NAJPÓŹNIEJ DO 10. KAŻDEGO M-CA

WPŁATY NA FUNDUSZ RADY

RODZICÓW TYLKO GOTÓWKĄ

 

BARDZO PROSZĘ

O STOSOWANIE SIĘ

DO POWYŻSZYCH TERMINÓW

 

04-02-2020

VII edycja programu ,,Warszawska ENERGIA – od poznania do EKO-działania

VII edycja programu ,,Warszawska ENERGIA – od poznania do EKO-działania

Dwie grupy dzieci 4-5-letnich z naszego przedszkola, wzięła udział w VII edycji programu „Warszawska ENERGIA – od poznania do EKO-działania”. Dzisiaj był finał programu- turniej w MDK przy Łazienkowskiej 7. Nasze grupy reprezentowało czworo dzieci: Antoś P z II B oraz Zosia S. Szymon K. i Mikołaj M. z III B. Do wykonania było 13 zadań. W realizacji tych zadań pomagał tata Antosia - Pan Mariusz. Wytłumaczył on dzieciom co i w jaki sposób należy wykonać. Dzięki jego pomocy wszystkie zadania przebiegły szybko i sprawnie. Bardzo dziękujemy również mamie Mikołaja - Pani Magdzie dzięki której mogliśmy szybko i bezpiecznie dotrzeć na miejsce turnieju. Na wiosnę planujemy kontynuację programu. Więcej zdjęć znajdziemy na stronie ..Z ekologią na Ty" oraz miasteczko przyrody ul.Fabryczna (MDK Łazienkowska).