Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

15-03-2017

Konkurs dzielnicowy ,,Leśne ptaki"

Konkurs dzielnicowy ,,Leśne ptaki

Zapraszamy do udziału w konkursie dzielnicowym pt ,,Leśne ptaki". W ramach konkursu należy wykonać leśnego ptaka -  zbliżonego wyglądem do żyjących w naszych polskich lasach (zwłaszcza ptaków chronionych) - wykorzystując surowce wtórne np.: makulaturę, butelki PET,  rolki po papierze itp. techniką półprzestrzenną (wielkość A4). Termin prac wyznaczono do 20 marca do Przedszkola nr 78 lub nauczycielek w grupach. Organizatorem konkursu są Lasy Miejskie w Warszawie oraz Koordynator wspierający edukację ekologiczną w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Więcej informacji u wychowawczyń grup.

Zapraszamy do udziału, atrakcyjne nagrody.

08-03-2017

Budki lęgowe dla ptaków

Budki lęgowe dla ptaków

Nasze przedszkole otrzymało budki lęgowe dla ptaków. Sponsorem jest dziadek Szymona z gr III b ,,Stokrotki", który wykonał dla naszego przedszkola specjalne domki dla ptaków. Zaczyna sie okres lęgowy. W tym czasie ptaki łączą się w pary i niebawem pojawią się pisklęta. Bardzo dziękujemy za nowe domki dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Codziennnie będziemy obserwować, czy ,,ktoś" wprowadził się do naszych nowych budek.

08-03-2017

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

Wczoraj w Przedszkolu nr 77 przy ul. Potrzebnej 16 odbył się IV międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt ,,Wierszyki, które ćwiczą języki". Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci: Ada z gr ,,Stokrotek" Janek z gr ,,Biedronki". Dzieci zaprezentowały wiersze, z którymi zmierzyły się z rymami, trudnymi w wymowie słowami m.in ,,wesoła gimnastyka dla języka". Jury zwracało uwagę na wyraźną i ładną wymowę. Miło nam ogłosić, iż Janek otrzymał wyróżnienie w konkursie. Dzieci otrzymały książeczki i dyplomy.

07-03-2017

Dyżury Wakacyjne

Dyżury Wakacyjne

Drodzy Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z listą placówek wyznaczonych w roku szkolnym 2016/2017 do pełnienia dyżuru wakacyjnego.

Listy te dostępne są na tablicach informacyjnych przy każdej z sal a także wraz z dodatkowymi informacjami na stronie Biura Edukacji:

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki-dyzury-wakacyjne/14265_dyzury-wakacyjne-w

Przypominamy jednocześnie, że zapisy na dyżury wakacyjne odbywają się poprzez system internetowy, a nie w konkretnych placówkach. Informacja o terminach i zasadach zapisów zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji w marcu br.