Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

07-03-2017

Dyżury Wakacyjne

Dyżury Wakacyjne

Drodzy Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z listą placówek wyznaczonych w roku szkolnym 2016/2017 do pełnienia dyżuru wakacyjnego.

Listy te dostępne są na tablicach informacyjnych przy każdej z sal a także wraz z dodatkowymi informacjami na stronie Biura Edukacji:

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki-dyzury-wakacyjne/14265_dyzury-wakacyjne-w

Przypominamy jednocześnie, że zapisy na dyżury wakacyjne odbywają się poprzez system internetowy, a nie w konkretnych placówkach. Informacja o terminach i zasadach zapisów zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji w marcu br.

07-03-2017

Kontynuowanie edukacji przedszkolnej

Kontynuowanie edukacji przedszkolnej

W związku z wieloma pytaniami kierowanymi w ostatnim czasie do nauczycielek informujemy, że okres składania potwierdzeń woli o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym rozpocznie się 22.03.2017.

Druki otrzymają Państwo od wychowawczyń każdej z grup.

Informujemy również, że harmonogram rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2017/2018 różni się od tego z poprzednich lat, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami w zakładce Rekrutacja na stronie internetowej naszego przedszkola.

     

 

07-03-2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Informujemy, że w dniu 14.03.2017 (wtorek) odbędzie się w naszym przedszkolu dzień otwarty dla rodziców dzieci, które będą się ubiegać o miejsce w przedszkolu w roku szkolnym 2017/2018.

W tym dniu zapraszamy do naszej placówki w godzinach 16.30-17.30. Będzie to czas, w którym będą mogli Państwo obejrzeć nasze przedszkole oraz zadać pytania naszym nauczycielom. W wybranych salach dzieci będą mogły spędzić kilka chwil na zabawach plastycznych, konstrukcyjnych lub tematycznych.