Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

01-02-2017

Poskromić złość

Poskromić złość
8.02.2017 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Malowniczej 31A odbędzie się bezpłatne spotkanie dla rodziców poświęcone tematyce złości u dziecka i sposobom w jaki można sobie z nią radzić. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy pod numerem tel 022 846 19 18
01-02-2017

Fluoryzacja w Przedszkolu

Fluoryzacja w Przedszkolu

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu panie, które przeprowadziły fluoryzację dla zgłoszonych wcześniej dzieci. W miłej atmosferze dzieci wzięły udział w zajęciach czyszczenia ząbków oraz prawidłowego  szczotkowania i używania przyborów higienicznych do jamy ustnej. Zajęcia zakończyły się pięknym uśmiechem oraz prezentami dla umilenia dnia.

07-12-2016

Kącik Małego Czytelnika

Kącik Małego Czytelnika

Zapraszamy do odwiedzania Kącika Małego Czytelnika. Znajdą tam Państwo parę propozycji idealnych na okres oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

12-09-2015

Korek dla Stasia

Korek dla Stasia

Cześć,
jestem Staś, niesforny skarb moich rodziców :-)
Jestem też wyjątkowy… urodziłem się bez rączek.
Dlatego potrzebuję Twojej pomocy, by żyć tak jak Ty.

Nasze przedszkole rozpoczęło akcję „Korek”, aby pomóc Stasiowi w holu przy wejściu stoi zielone pudełko, do którego można wrzucić korek :) Zbieramy każdego rodzaju plastikowe plastikowe nakrętki z butelek po napojach, oleju, kartonów po mleku etc.