Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

11-02-2018

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

DRODZY RODZICE!

Dnia 13.02.2018 r. (wtorek) w naszym przedszkolu w godzinach porannych odbędzie się

BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.

W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz. 8.00

oraz przygotowanie strojów na przebranie.

 

 

11-02-2018

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

Dnia 2 lutego, gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawiciela Straży Miejskiej. Funkcjonariusz opowiedział o swojej pracy, zadaniach stojacych przed nim oraz innych służb ratunkowych. Zaprezentował charakterystyczne elementy swojego ubioru. Celem spotkania było zapoznanie z zasadami powiadamiania służb i osób dorosłych w sytuacji zagrożenia. Utrwalono numery ratunkowe. Dziękujemy za wizytę, cenne rady i wzkazówki dla naszych przedszkolaków.

18-01-2018

SPOTKANIE DLA RODZICÓW

SPOTKANIE DLA RODZICÓW

DRODZY RODZICE

W dniu 01.02.2018r. o godzinie 17.00,

zapraszamy Rodziców dzieci urodzonych

w roku 2012 na spotkanie:

                         Organizacja edukacji dzieci 6 letnich w roku szkolnym 2018/2019.

15-11-2017

Warsztaty mydlarskie

Warsztaty mydlarskie

Dziś nasze przedszkole odwiedzili animatorzy z Centrum Rozwoju Ajanta z Torunia. Warsztaty mydlarskie to wspaniała przygoda, które w czterech najstarszych grupach  prowadziła pani Milena. Dzieci same tworzyły mydełka glicerynowe wg własnego projektu. Wybierały formy, wycinały kształty, dobierały kolory, dodatki i zapachy.Podczas warsztatów mydlarskich dzieci poznały właściwości ziół, które również wkomponowały w swoje projekty, tworząc tym samym mydełka o różnych działaniach. Np. lawendowe ukojenie. Brały również czynny udział w inscenizacji "Wyprawa po mydło" i w obrazowy, przystępny sposób poznały historię mydlarstwa. Śmiechu było co niemiara. Zapraszamy do galerii...