Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

08-02-2016

Ewaluacja problemowa 2016

Ewaluacja problemowa 2016

W zakładce "Dla Rodziców" można znaleźć podsumowanie raportu z ewaluacji problemowej, która w naszym przedszkolu została przeprowadzona przez przedstawicieli Kuratorium w Warszawie w dniach 13.01-15.01.2016. Zachęcamy do zapoznania się z jej wynikami.

12-09-2015

Korek dla Stasia

Korek dla Stasia

Cześć,
jestem Staś, niesforny skarb moich rodziców :-)
Jestem też wyjątkowy… urodziłem się bez rączek.
Dlatego potrzebuję Twojej pomocy, by żyć tak jak Ty.

Nasze przedszkole rozpoczęło akcję „Korek”, aby pomóc Stasiowi w holu przy wejściu stoi zielone pudełko, do którego można wrzucić korek :) Zbieramy każdego rodzaju plastikowe plastikowe nakrętki z butelek po napojach, oleju, kartonów po mleku etc. 

08-09-2015

Kącik czytelniczy

Kącik czytelniczy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania kącika czytelniczego.
Znajdziecie tam Państwo nasze propozycje książek, po które watro sięgnąć. Są to pozycje sprawdzone i wartościowe. Będziemy odświeżać literaturę znaną każdemu dorosłemu z lat dzieciństwa, a także proponować nowości wydawnicze z Polski i zagranicy. Jeżeli wraz ze swoimi dziećmi natrafili Państwo na książkę, która Was wyjątkowo wzruszyła, rozśmieszyła czy zachwyciła możecie powiedzieć o tym nauczycielce - być może i Wasza propozycja zostanie umieszczona w naszym kąciku.

17-03-2014

Historia Przedszkola - stare zdjęcia

Historia Przedszkola - stare zdjęcia

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy byli wychowankami naszego Przedszkola za udostępnienie swoich zdjęć. Zapraszamy do oglądania galerii wchodząc po schodach na I piętro naszej placówki.