Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

09-06-2017

Zebranie dla rodziców nowoprzyjetych dzieci

Zebranie dla rodziców nowoprzyjetych dzieci

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych na zebranie informacyjne, które odbędzie się w dniu

21.06.2017 o godzinie 17.00

Porządek zebrania:

1. Sprawy organizacyjne - p. Dyrektor

                                            2. Wykład na temat adaptacji - p. Psycholog

08-06-2017

,,Dobre duszki przedszkola"

,,Dobre duszki przedszkola

Nasze 5-latki z grupy ,,Stokrotek" miały zajęcia ekologiczne w ogrodzie na świeżym powietrzu. Tematem przewodnim były dobre duszki przedszkola i leśne skrzaty. Każde dziecko otrzymało specjalną glinę, z której tworzyliśmy kulę- głowę duszka. Naszym zadaniem było przyklejenie jej do kory drzewa i ozdobienie materiałami przyrodniczymi znajdującymi się na terenie naszej placówki. Wykorzystalismy do tego gałązki, liście, kamyki oraz dodatki z pasmanterii (kolorowe guziczki, piórka, oczka itp). Zapraszamy do galerii oraz do zwiedzenia ekspozycji przed wejściem do naszego przedszkola.

19-05-2017

Konkurs piosenki o Warszawie

Konkurs piosenki o Warszawie

Dziś w Michałowicach nasze przedszkolaki z gr III A i III B zaśpiewały o warszawskiej Syrence przed szerszą publicznością. W sali Urzędu Gminy odbył się konkurs Piosenki o Warszawie. Dzieci swobodnie zachowywały się na scenie, jakby były z nią związane od urodzenia. Nasi soliści za udział otrzymali pluszaki. Konkurs został zorganizowany przez przedszkole w Michałowicach. Gratulujemy Huyen i Ninie z gr ,,Stokrotki" oraz Oli, Hani i Frankowi z gr ,,Słoneczka"

18-05-2017

Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

Serdecznie zapraszamy 

wszystkich rodziców 

na uroczystości przygotowane z okazji Dnia Mamy i Taty

Spotkania poszczególnych grup odbędą się według poniższego grafiku:

22.05.2017 poniedziałek:

15.00  Gr IIB NUTKI

15.30 Gr I GWIAZDKI

16.00 Gr IIIB STOKROTKI

 

26.05.2017 piątek:

15.00 Gr IIA SMERFY

15.30 Gr IIIA SŁONECZKA