Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

20-02-2016

Przedszkolna Biblioteka- nowość w naszej placówce

Przedszkolna Biblioteka- nowość w naszej placówce

Drodzy Rodzice !!!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej „Przedszkolnej Biblioteki”. W jej zasobach znajdą Państwo ponad 200 książek o różnorodnej tematyce. Są to zarówno pozycje już dawno zapomniane a jednocześnie tak znane i często przypominające Państwa czasy dzieciństwa. Ponadto są także nowsze wydania książek, ciekawostki ze świata a wszystko w kolorowej szacie graficznej o ciekawej tematyce .

„Przedszkolna Biblioteka” znajduje się na I piętrze, przy sali grupy ,,Stokrotek”. Przed wypożyczeniem wybranych książek prosimy o zapoznanie się z zasadami wypożyczania, które znajdują się przy regale ze zbiorem bibliotecznym.

Serdecznie zachęcamy do wyboru książek wspólnie z dziećmi i życzymy przyjemnego czytania.  Jednocześnie zapraszamy do czytania własnych książeczek przez rodziców dzieciom z cyklu ,,Cała Polska czyta dzieciom".

 

Zasady wypożyczania książek z „ Przedszkolnej Biblioteki ” :

                        1. Wypożyczamy max 3 książki na okres jednego tygodnia

                        2. Po wybraniu książek zgłaszamy się do nauczycielek z grupy ,,Stokrotki”

                        3. Swoim podpisem zobowiązujemy się do terminowego zwrócenia książek w stanie nie gorszym niż je                              wypożyczyliśmy

                        4. Książki zwracamy do sali ,,Stokrotek”

08-02-2016

Ewaluacja problemowa 2016

Ewaluacja problemowa 2016

W zakładce "Dla Rodziców" można znaleźć podsumowanie raportu z ewaluacji problemowej, która w naszym przedszkolu została przeprowadzona przez przedstawicieli Kuratorium w Warszawie w dniach 13.01-15.01.2016. Zachęcamy do zapoznania się z jej wynikami.

12-09-2015

Korek dla Stasia

Korek dla Stasia

Cześć,
jestem Staś, niesforny skarb moich rodziców :-)
Jestem też wyjątkowy… urodziłem się bez rączek.
Dlatego potrzebuję Twojej pomocy, by żyć tak jak Ty.

Nasze przedszkole rozpoczęło akcję „Korek”, aby pomóc Stasiowi w holu przy wejściu stoi zielone pudełko, do którego można wrzucić korek :) Zbieramy każdego rodzaju plastikowe plastikowe nakrętki z butelek po napojach, oleju, kartonów po mleku etc. 

08-09-2015

Kącik czytelniczy

Kącik czytelniczy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania kącika czytelniczego.
Znajdziecie tam Państwo nasze propozycje książek, po które watro sięgnąć. Są to pozycje sprawdzone i wartościowe. Będziemy odświeżać literaturę znaną każdemu dorosłemu z lat dzieciństwa, a także proponować nowości wydawnicze z Polski i zagranicy. Jeżeli wraz ze swoimi dziećmi natrafili Państwo na książkę, która Was wyjątkowo wzruszyła, rozśmieszyła czy zachwyciła możecie powiedzieć o tym nauczycielce - być może i Wasza propozycja zostanie umieszczona w naszym kąciku.