Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

08-03-2017

Budki lęgowe dla ptaków

Budki lęgowe dla ptaków

Nasze przedszkole otrzymało budki lęgowe dla ptaków. Sponsorem jest dziadek Szymona z gr III b ,,Stokrotki", który wykonał dla naszego przedszkola specjalne domki dla ptaków. Zaczyna sie okres lęgowy. W tym czasie ptaki łączą się w pary i niebawem pojawią się pisklęta. Bardzo dziękujemy za nowe domki dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Codziennnie będziemy obserwować, czy ,,ktoś" wprowadził się do naszych nowych budek.

08-03-2017

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

Wczoraj w Przedszkolu nr 77 przy ul. Potrzebnej 16 odbył się IV międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt ,,Wierszyki, które ćwiczą języki". Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci: Ada z gr ,,Stokrotek" Janek z gr ,,Biedronki". Dzieci zaprezentowały wiersze, z którymi zmierzyły się z rymami, trudnymi w wymowie słowami m.in ,,wesoła gimnastyka dla języka". Jury zwracało uwagę na wyraźną i ładną wymowę. Miło nam ogłosić, iż Janek otrzymał wyróżnienie w konkursie. Dzieci otrzymały książeczki i dyplomy.

07-03-2017

Dyżury Wakacyjne

Dyżury Wakacyjne

Drodzy Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z listą placówek wyznaczonych w roku szkolnym 2016/2017 do pełnienia dyżuru wakacyjnego.

Listy te dostępne są na tablicach informacyjnych przy każdej z sal a także wraz z dodatkowymi informacjami na stronie Biura Edukacji:

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki-dyzury-wakacyjne/14265_dyzury-wakacyjne-w

Przypominamy jednocześnie, że zapisy na dyżury wakacyjne odbywają się poprzez system internetowy, a nie w konkretnych placówkach. Informacja o terminach i zasadach zapisów zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji w marcu br.

07-03-2017

Kontynuowanie edukacji przedszkolnej

Kontynuowanie edukacji przedszkolnej

W związku z wieloma pytaniami kierowanymi w ostatnim czasie do nauczycielek informujemy, że okres składania potwierdzeń woli o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym rozpocznie się 22.03.2017.

Druki otrzymają Państwo od wychowawczyń każdej z grup.

Informujemy również, że harmonogram rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2017/2018 różni się od tego z poprzednich lat, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami w zakładce Rekrutacja na stronie internetowej naszego przedszkola.