Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

17-01-2017

Cyrk Sznurkowy

Cyrk Sznurkowy

W poniedziałek (16.I.2017) do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał  teatru animacji FALKO – SHOW. Dzieki niemu mieliśmy okazję obejrzeć bardzo ciekawe widowisko pt:
„Cyrk sznurkowy”.
 

 

 

Bohaterami tego przedstawienia były postacie stworzone ze sznurka. Mogliśmy obserwować proces powstawania lalek, a także ich cyrkowe występy. Wybrane dzieci oraz nauczycielki miały możliwość samodzielnego poruszania postaciami stworzonymi ze sznurka i drucików i zaprezentowania się na scenie. Przedszkolaki przekonały się, że wcale nie potrzeba bardzo skomplikowanych rekwizytów, aby stworzyć niezwkłe przedstwaienie.

14-01-2017

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Już niebawem będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy wszystke Babcie i Dziadków. Mamy nadzieję że tłumnie odwiedzą nasze przedszkole, aby obejrzeć inscenizacje przygotowane przez  przedszkolaki. Poniżej znajdziecie Państwo harmonogram występów:

 

 

 

24.I.2017 wtorek:

14.30 - grupa Nutki

15.00 - grupa Smerfy

15.30 - grupa Gwiazdki

27.I.2017 piątek:

14.30 - grupa Stokrotki

15.00 - grupa Słoneczka

15.45 - grupa Biedronki

08-01-2017

Słoneczka w Planetarium

Słoneczka w Planetarium

We wtorek 3.01.2017 grupa IIIA wybrałą się na wycieczkę do Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik.

W planetarium na sferycznym ekranie można obejrzeć wyjątkowe filmy 2D i 3D, podczas pokazów na żywo przyjrzeć się gwiazdom, które świecą na niebie, a także wysłuchać koncertów.

Słoneczka obejrzały pokaz "Pod jednym niebem" podczs Którego Elmo i Żółtodziób – bohaterowie „Ulicy Sezamkowej” zabrali  dzieci na fascynującą podróż do gwiazd. Odwiedził ich także gość z Chin – Hu Hu Zhu. Razem oglądali Wielki Wóz, szukali Gwiazdy Polarnej i spacerowali po powierzchni Księżyca.

22-12-2016

Akcja Charytatywna ,,Psia Gwiazdka"

Akcja Charytatywna ,,Psia Gwiazdka

Bardzo dziękujemy za udział w II Akcji Charytatywnej ,,Psia Gwiazdka". Wszystkie ,,prezenty" dla czworonożnych przyjaciół zostaną dostarczone do Schroniska ,,Na Paluchu".

Dziękujemy w imieniu obdarowanych Zwierząt oraz Pracowników naszego Przedszkola.