Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

09-06-2017

Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy obchodzimy już drugi rok i jest wyjątkowym, międzynarodowym świętem edukacji na świeżym powietrzu.To jest radosne święto, przypominające o tym, jak ważne jest celebrowanie natury i korzystanie z jej mądrości. Nasze 5latki skorzystały z tej atrakcji i poszły na pobliską łąkę. Robiliśmy koktajl z roślin, puszczaliśmy własnoręcznie zrobione latawce a na koniec usiedliśmy na kocykach i mogliśmy dostać się do naszych plecaczków, w których były przekąski przygotowane przez naszych rodziców. Ogromne podziękowania dla mamy Gabrysi- pani Wandy, która razem z nami czuwała na bezpieczeństwem podczas długiego spaceru przy ruchliwej ulicy. Zapraszamy do galerii....

09-06-2017

Zebranie dla rodziców nowoprzyjetych dzieci

Zebranie dla rodziców nowoprzyjetych dzieci

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych na zebranie informacyjne, które odbędzie się w dniu

21.06.2017 o godzinie 17.00

Porządek zebrania:

1. Sprawy organizacyjne - p. Dyrektor

                                            2. Wykład na temat adaptacji - p. Psycholog

08-06-2017

,,Dobre duszki przedszkola"

,,Dobre duszki przedszkola

Nasze 5-latki z grupy ,,Stokrotek" miały zajęcia ekologiczne w ogrodzie na świeżym powietrzu. Tematem przewodnim były dobre duszki przedszkola i leśne skrzaty. Każde dziecko otrzymało specjalną glinę, z której tworzyliśmy kulę- głowę duszka. Naszym zadaniem było przyklejenie jej do kory drzewa i ozdobienie materiałami przyrodniczymi znajdującymi się na terenie naszej placówki. Wykorzystalismy do tego gałązki, liście, kamyki oraz dodatki z pasmanterii (kolorowe guziczki, piórka, oczka itp). Zapraszamy do galerii oraz do zwiedzenia ekspozycji przed wejściem do naszego przedszkola.

19-05-2017

Konkurs piosenki o Warszawie

Konkurs piosenki o Warszawie

Dziś w Michałowicach nasze przedszkolaki z gr III A i III B zaśpiewały o warszawskiej Syrence przed szerszą publicznością. W sali Urzędu Gminy odbył się konkurs Piosenki o Warszawie. Dzieci swobodnie zachowywały się na scenie, jakby były z nią związane od urodzenia. Nasi soliści za udział otrzymali pluszaki. Konkurs został zorganizowany przez przedszkole w Michałowicach. Gratulujemy Huyen i Ninie z gr ,,Stokrotki" oraz Oli, Hani i Frankowi z gr ,,Słoneczka"