Przedszkole Nr 29 w Warszawie
Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

30-01-2017

,,Stokrotki w Powsinie"

,,Stokrotki w Powsinie

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy ,,Stokrotek" pojechały na warsztaty ekologiczne do Powsina do Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Warszawie. Tematem zajęć był ,,Zimowy las - czy cały las zimą śpi?"Mimo, że zimowy dzień mija niezwykle szybko i wiele zwierząt zasypia bądź odlatuje, to nie oznacza, że zimą w lesie nic się nie dzieje. Podczas zajęć przedszkolaki poznały zmiany zachodzące w tym okresie w lesie, odkrywały sposoby przetrwania zimy przez rośliny oraz miały okazję poznać sekretne życie zwierząt. Jest to niezwykły czas zmiany dzieci w leśnych tropicieli śladów obecności zwierząt, które właśnie w tym okresie bardzo łatwo dostrzec w terenie. Zapraszamy do galerii.

http://lasymiejskie.waw.pl/Centrum_Edukacji

 

20-01-2017

DRODZY RODZICE

 

W dniu 26.01.2017r. o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców

(jeden przedsztawicielz każdej grupy)

Celem zebrania jest wybór nowego przewodniczącego Rady Rodziców.

17-01-2017

Cyrk Sznurkowy

Cyrk Sznurkowy

W poniedziałek (16.I.2017) do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał  teatru animacji FALKO – SHOW. Dzieki niemu mieliśmy okazję obejrzeć bardzo ciekawe widowisko pt:
„Cyrk sznurkowy”.
 

 

 

Bohaterami tego przedstawienia były postacie stworzone ze sznurka. Mogliśmy obserwować proces powstawania lalek, a także ich cyrkowe występy. Wybrane dzieci oraz nauczycielki miały możliwość samodzielnego poruszania postaciami stworzonymi ze sznurka i drucików i zaprezentowania się na scenie. Przedszkolaki przekonały się, że wcale nie potrzeba bardzo skomplikowanych rekwizytów, aby stworzyć niezwkłe przedstwaienie.

14-01-2017

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Już niebawem będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy wszystke Babcie i Dziadków. Mamy nadzieję że tłumnie odwiedzą nasze przedszkole, aby obejrzeć inscenizacje przygotowane przez  przedszkolaki. Poniżej znajdziecie Państwo harmonogram występów:

 

 

 

24.I.2017 wtorek:

14.30 - grupa Nutki

15.00 - grupa Smerfy

15.30 - grupa Gwiazdki

27.I.2017 piątek:

14.30 - grupa Stokrotki

15.00 - grupa Słoneczka

15.45 - grupa Biedronki