Przedszkole Nr 29
ul. Sycowska 1
02-266 Warszawa - Włochy
tel./fax 022 846 02 33
 
 


Aktualności

01-02-2017

Poskromić złość

Poskromić złość
8.02.2017 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Malowniczej 31A odbędzie się bezpłatne spotkanie dla rodziców poświęcone tematyce złości u dziecka i sposobom w jaki można sobie z nią radzić. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy pod numerem tel 022 846 19 18
01-02-2017

Fluoryzacja w Przedszkolu

Fluoryzacja w Przedszkolu

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu panie, które przeprowadziły fluoryzację dla zgłoszonych wcześniej dzieci. W miłej atmosferze dzieci wzięły udział w zajęciach czyszczenia ząbków oraz prawidłowego  szczotkowania i używania przyborów higienicznych do jamy ustnej. Zajęcia zakończyły się pięknym uśmiechem oraz prezentami dla umilenia dnia.

30-01-2017

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy
Drodzy Rodzice 7.02.2017 (wtorek) w naszym przedszkolu w godzinach porannych odbędzie się bal karnawałowy. Prosimy o przeniesienie w tym dniu strojów na przebranie dla swoich dzieci.
30-01-2017

,,Stokrotki w Powsinie"

,,Stokrotki w Powsinie

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy ,,Stokrotek" pojechały na warsztaty ekologiczne do Powsina do Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Warszawie. Tematem zajęć był ,,Zimowy las - czy cały las zimą śpi?"Mimo, że zimowy dzień mija niezwykle szybko i wiele zwierząt zasypia bądź odlatuje, to nie oznacza, że zimą w lesie nic się nie dzieje. Podczas zajęć przedszkolaki poznały zmiany zachodzące w tym okresie w lesie, odkrywały sposoby przetrwania zimy przez rośliny oraz miały okazję poznać sekretne życie zwierząt. Jest to niezwykły czas zmiany dzieci w leśnych tropicieli śladów obecności zwierząt, które właśnie w tym okresie bardzo łatwo dostrzec w terenie. Zapraszamy do galerii.

http://lasymiejskie.waw.pl/Centrum_Edukacji